| Malinass a întrebat:

Ma doare in partea dreapta, nu foarte tare..si durerea vine spre picior, sau spre spate..ma doare si in partea stanga cateodata, am avut niste greturi aseara dar mi-au trecut cu un ceai de menta.tin sa precizez ca ieri mi-a venit menstruatia, si sunt si racita. Astazi aproape la fel, o stare de greata. cum pot scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din cauză răcelii care nu o tratezi ai acest disconfort neplăcut.
Mergi la medicul de familie pentru control și tratament.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Du-te la medic sa nu ai apendicita

| EuAlexia a răspuns:

Mergi la doctor, poate ai apendicita sau poate esti gravide