| Eu18 a întrebat:

Azi ma simt asa de naspa fara motiv... oare de la ce ar putea fi? Jucai fotbal si nici sa alerg nu prea mai pot asa de bine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Probabil organismul tau are neoie de vitamine ori esti pre obosit.Incearca sa mananci cat mai sanatos(e vara,deci ai multe posibilitati mai ales la salate),nu te forta prea tare cand faci sport,incearca sa asculti niste muzica de relaxare si sa dormi putin(intotdeauna un somnic e bine venitbig grin),iesi afara si stai la umbra, inspira aerul curat.Fa orice care sa te binedispuna, probabil ca aici ar fi vorba si de lipsa de "chef'.

| xyz321 a răspuns:

Salut, incearca sa iei cate un Vitamax (vitamine) o data la 2-3 zile, intareste sistemul imunitar si are o gramada de alte intrebuintari. succes.

| sweetmary a răspuns:

Sincer si eu sunt in aceeasi situatie