| razvangabriel96 a întrebat:

deci pe 30 mai m-am operat de apendicita acum ma simt foarte bine nu ma mai doare pot sa alerg asa incet, as vrea sa va intreb dupa cat timp pot sa joc fotbal la o echipa din oras? pe la inceputul lui august m-am gandit ca as putea sa ma reapuc de fotbal, ce ziceti? cel mai bun raspuns funda.happy

3 răspunsuri:
| yyo a răspuns:

Pai avand in vedere ca te-ai operat acum 3 saptamana... nu ai voie sa faci efort sa nu ti se rupa apendicita... in jur de 1-2 luni nu ai voie sa faci efort deloc dupa 3 luni ai putea cat decat acum nu poti sti cel mai bine este sa iti intrebi doctorul happy

| Anna1992 a răspuns:

Din cate stiu dupa 1 an poti face efort.

| razvangabriel96 explică (pentru Anna1992):

Cum? doctorul mi-a zis sa nu fac efort 1 luna. dar pentru fotbal doream sa intrebhappy