| silvia_6803 a întrebat:

Azi mi-a venit menstruatia si observ ca este mai inchisa la culoare spre maro.Mentionez nu ma doare nimic, nu iau anticonceptionale, si nu sunt gravida, menstruatia imi vine in fiecare luna. Stiti din ce cauza ar putea fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Este normal.menstruatia este diferita de la femeie la femeie. unele o pot avea rosu deschis, altele roziu, altele maro...nu e nimic grav stai linistita. uneori depinde si de ce mananci de cate vitamine ai in corp.
stai linistita nu e ceva de speriat
sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Andreea114820 a răspuns:

Multumesc pentru fundita!
Bafta!