| VyCanisMajoris a întrebat:

Azi, un coleg mi-a pus o piedica si am cazut chiar pe genunchiul drept, iar acum simt o mica tensiune, iar in flexia rotulei simt o mica durere.Ar putea fi o lezare a rotulei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca trec 5 zile si simti la fel mergi la un control medical.

| Kriss96 a răspuns:

Asteapta sa treaca mai mult timp. Cel mai probabil o sa te doara cateva zile si apoi iti trece. Trebuie mai mult de atat ca sa patesti ceva mai grav. Eu sunt tare impiedicata. Ma doare mereu cate ceva si imi trece in cateva zile.