| xsl33t a întrebat:

Ba frate, de ce-mi tremura mana mai rau ca la alcoolisti? si nu consum alcool, sau sa fumez si chestia asta e de mult timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu cati ani ai,dar poate sa fie o chestie neurologica, hipertiroidie, insuficienţă hepatică.
http://forum.romedic.ro/prod/Tremuratul_mainilor_013834.html

| mgtow a răspuns:

E sindromul parkinson si ai nevoie de un tratament.

| emy a răspuns:

O rugaciune si un control medical iti trebuie. Mergi la medicul de familie si spune-i ce probleme ai, iar el te va indruma, iti va zice incotro sa o iei. Iti doresc multa bafta si multa sanatate!happykiss

| benny a răspuns:

De la etnobotanice p.s ba frate laughing ai cam multi frati

| kta1431k a răspuns:

In zilele noastre lipsa de calciu si anemia "e la moda", cred ca cel mai bine e sa mergi la medic sa faci un control ca nu ai nimic de pierdut, sa pui intrebari de sanatate si sa primesti raspunsuri in zadar...iti urez bafta si multa sanatate

| miki_4604 a răspuns:

Din lipsa de calciu si magneziu apar aceste simptome.Vezi tiens-romania.ro calciu nutrtiv si spirulina.Multa sanatate