| TippaAnonima a întrebat:

Bai, deci mi se electrizeaza parul de se misca singur. jur sad. Cum ma piaptan el o ia in toooate partile. cum ma apropii de ceva magnetic parul sta teapan in directia obiectului. la dus si cand ma spal pe cap, se misca in toate partile! ce sa fac va rooog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Poti sa te uiti pe net de un sampon anti-electrizare, sau sa intrebi in farmacii.

| Mayar a răspuns:

Mai bine intrebi un medic. Intra aici >> http://www.assb.ro/ si vorbesti online cu un medic;)