| Dana1999 a întrebat:

Băieți,va plac fetele inalte, cu umeri lați si mai slabe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, imi plac. Nu vad de ce nu ti-ar placea o fata inalta sau poate chiar mai inalta ca tine. (Daca ai complexe e partea a doua).

37 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Pe tema asta s-ar mai putea discuta...

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Da..acum depinde de proporții ca daca exagerezi si nu menții un echilibru

| Dana1999 explică (pentru Violleta2022):

1 75 am Anastasia, dar sunt mai înaltă decât băieții care imi plac mielaughing gen 160 170 si ii cam intimidez..cred

| Drimmero a răspuns:

Depinde ce inseamna inalte la tine, dar de fel nu-mi plac tipele inalte si nici late. Vreau cat mai feminina, pana la urma o femeie trebuie sa aiba niste trasaturi mai fine

| SoareDaniel a răspuns:

Da de ce nu, ne-ar placea de fapt, ca unii doar visam la ele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dana1999):

Am 1.74m si nu ma consider deloc inalta.
In ce privesc piticii, da-i in Doamne iarta-ma, ca se gasesc si din aia peste 1.80, foarte-foarte multi, chiar ai ce alege.
Eu mi-am luat barbat de peste 1.90m si iubesc tocurile cui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalta si slaba. Nu ma intereseaza cat de lati sunt umerii. Ma intereseaza cat de larga are mintea, cum gandeste.