| Dana1999 a întrebat:

Băieți,va plac fetele inalte, cu umeri lați si mai slabe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, imi plac. Nu vad de ce nu ti-ar placea o fata inalta sau poate chiar mai inalta ca tine. (Daca ai complexe e partea a doua).

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce baza de date are, km rulati, reparatii... mai bine fac leazing cu femei asa tot timpul gasesc una noua

| Dana1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce Nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Dana1999):

Fiecare cu gusturile lui, iar cine te place te va plăcea asa cum esti tu, cine nu nu.

| floresdemayo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da' tu ce inălțime ai, Cristi?
Și cum de nu îți plac fetele înalte, tocmai ție, dacă tot iubești femeia pe tocuri? happy

| Dana1999 explică (pentru floresdemayo):

Ma mir de ce sunt atrași de tocuri. Ori avea fetișuri ciudate.

| Dana1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai dreptate. Mersi!

| danbnz a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de inalta esti?
Pune si tu inaltimea aici, ca sa aiba si piticii o idee happy

Din experinta iti pot spune ca, femeile inalte intimideaza barbatii de aceeasi inaltime cu ele, sau mai scunzi decat ele.

| Dana1999 explică (pentru Violleta2022):

1 75 am Anastasia, dar sunt mai înaltă decât băieții care imi plac mielaughing gen 160 170 si ii cam intimidez..cred

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dana1999):

Am 1.74m si nu ma consider deloc inalta.
In ce privesc piticii, da-i in Doamne iarta-ma, ca se gasesc si din aia peste 1.80, foarte-foarte multi, chiar ai ce alege.
Eu mi-am luat barbat de peste 1.90m si iubesc tocurile cui!

| Drimmero a răspuns:

Depinde ce inseamna inalte la tine, dar de fel nu-mi plac tipele inalte si nici late. Vreau cat mai feminina, pana la urma o femeie trebuie sa aiba niste trasaturi mai fine

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ține de alte aspecte. Tu crezi că ei se mai uită la umerii lați sau la cât ești de înaltă. slabă, dacă ai pe vino-ncoa'? Normal că unuia de 1.50-1.60 inalțime nu i-ar plăcea o parteneră foarte înaltă, dar ar fi culmea să nu o admire dacă e frumoasă și atrăgătoare.Cred că unii și-ar dori ei să mai crească.winking
Și-apoi, înalte și slabe sunt toate top modelele.

| Dana1999 explică (pentru floresdemayo):

Chiar si ar dori să mai creasca! Ai spus un adevar!

| JicaContra a răspuns:

O femeie inalta te ia in brate ca pe un prunc
si te sui pe scaun ca sa o saruti

deci, daca nu esti Mr. Univers sau basketball-ist atunci, putin probabil sa te bagi, ca baiat

| Dana1999 explică (pentru JicaContra):

Am 1 75 nu cred ca sunt asa înaltă.
Si am umerii mai lați fiindca sunt șoldurile mai mici, nu e un echilibru. Nu iau in brate bărbații ca pe copii, imi plac si mai scunzi si daca nu sunt nedezvoltati, tot ei par mai mari.

| JicaContra a răspuns (pentru Dana1999):

Pai, aia e inaltime medie, ai dat impresia ca esti "inaltimea ta" laughing

| Panamax a răspuns:

Daca nu sunt violente e ok.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da dc nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, îmi plac cât mai feminine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac fetele minione

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalta si slaba. Nu ma intereseaza cat de lati sunt umerii. Ma intereseaza cat de larga are mintea, cum gandeste.

| Kyılε a răspuns:

Salut.
Da, îmi plac fetele înalte, suple și cu umerii lați. Sunt trăsături pe care cred eu că orice fată ar vrea să le aibă, prin urmare asta este ceea ce noi, bărbații, căutăm.
Sănătate!

| morfeo a răspuns:

Nu

| Dana1999 explică (pentru morfeo):

De ce Nu? Ca părem mai atletice?

| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Să ințelegem că șoldurile sunt sub circumferința pieptului/umerilor Care ar fi exprimarea numerică (90-70-60)?

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Nu e grav

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Adică 100 in zona fundului/soldurilor iar umerii chiar mai mult, 110 cm si in talie 70 80...acum am revăzut.

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Acum ce mai zici? E grav? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Dacă NU ești așa:

https://www.youtube.com/watch?v=1pvu4WiMqrg

e incă bine...

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Nu sunt musculoasa, sunt mai. osoasalaughing Arat a fata care a facut înot desi n a facut sau a băiat desi nu sunt. Gen cred ca sunt la fel de lată ca si Antonia dar nu am formele ei laughing

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

..si as vrea eu sa am șoldurile culturistelor... n ai vazut ce fund si ce coapse au?

| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Pe tema asta s-ar mai putea discuta...

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Da..acum depinde de proporții ca daca exagerezi si nu menții un echilibru

| SoareDaniel a răspuns:

Da de ce nu, ne-ar placea de fapt, ca unii doar visam la ele.