| TFD8899 a întrebat:

Baieti, va plac fetele inalte?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Imi plac in mod deosebit as zice!

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pe tocuri cui? normal

| KamaSutra a răspuns:

Eu din câte știu, băieților le plac mai mult fetele scunde

| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele minione au fost intotdeauna comparate cu niste bibelouri din portelan, si restul superlativelor, bla, bla, bla, pe cand cele inalte prin deloc magulitoarele comparatii cu niste berze sau girafe. De gustibus non est disputandum. Sau altfel spus : "gusturile nu se discuta, enunta sec o vorba latineasca, incercand sa justifice astfel inutilitatea de a argumenta preferintele personale, variabile de la individ la individ, si libertatea de a putea fi subiectiv in ceea ce priveste anumite preferinte, oricat de ciudate sau nepotrivite li s-ar parea unora"

| peperonies a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai scunde. Si cu capul mai plat, daca se poate.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Era o vorba ca baietii mai scunzi isi cauta fete mai inalte sa para mai bine in fata oamenilorhappy
Dar, dahappy Imi plac si fetele mai inalte.

| AlexDFY a răspuns:

De obicei fetele mai scunde, sunt mai dragute, dar acum depinde, daca baiatul e mai scund, isi va cauta o prietena mai scunda, pentru ca nu prea ne placa sa avem prietene mai intalte decat noi, dar un baiat inalt, isi va cauta o fata tot inalta, sau cu inaltime normala, de obicei fata ar trebui sa fie mai scunda decat baiatul

| ychigo a răspuns:

Cam cât de înalte?

| Nova21 a răspuns:

Nu zic ca nu imi plac cele mai scunde, dar parca sunt ceva mai atras de fetele inalte happy

| JohnnySilverhand a răspuns:

Depinde de baiat, unora cele scundr, unora cele inalte, unora cele dotate, unora ce nedotate(cunosc unu de asta). Dar parerea mea este ca o fata scunda este KAWAII(draguta)

| Exp3rt a răspuns:

Da, dar nu mai inalte ca noi, gen in clasa a 5-a prietena mea era mult mai mare ca mine, ma uitam la ea ca la Turnul Eiffel, acum am 16 ani si sunt aproape cu un cam mai inalt ca ea.