| anonim_4396 a întrebat:

Balsamul PEDEX arde parul, sau dauneaza parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marga09 a răspuns:

Nu are de ce sa dauneze doar este facut special pentru par nu?(sau pentru paduchibig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice balsam este facut din plante si este pentru regenerarea firelor, nu dauneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are remanenta mare (efect pe termen lung ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am luat paduchi la gradinita de la un copil si m-a tuns mama zero, acum sunt balsamuri, este super, eu miroseam ca m-a dat intai cu gaz, invelita toata la cap, asta e, mai sunt si neajunsuri din acestea.