| anonim_4396 a întrebat:

Barba creste doar daca/dupa ce ai facut sex? Poti fi virgin si sa ai barba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Dezvirginarea nu are nicio legătură cu apariția parului, maturizarea sexuala, da, poate avea.

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Deci cu cat esti mai activ sexual, cu atat mai mult ti se dezvolta barba?

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,pur și simplu acest par Îți dă semne că ești matur sexual din punct de vedere fizic, dar asta nu înseamnă ca nu te mai poți dezvolta, poți, dar mai greu.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nici pomeneala. Creste oricum dupa pubertate. La unii mai multa, la altii mai putina la unii mai repede, la altii mai tarziu. Virginitatea nu are absolut nicio legatura.
Poti sa te si castrezi, daca aveai deja barba vei avea pana la moarte.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu are treabă virginitatea cu barba poate puțin că începi să te dezvolți după începerea vieții sexuale. Poate încă ești mic și ești în starea de crestere și pubertate.Incearca sa te razi cu lama și crește barba.