| SoP222 a întrebat:

Daca "rad" acel "puf" de pe fata cu masina de tuns imi va creste barba la fel cum am sub perciuni (doar acolo, la mustata si sub barbie imi creste parul ca o barba normala, fir tare) sau trebuie sa dau cu lama de ras pentru a creste ca o barba normala? Sper ca m-am facut inteles happy

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Creste nasol daca dai cu lama, daca iei cu masina nu, cu lama dai, daca vrei barba barbateasca.

| gabriel87000 a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca dai puful jos cam des creste negru cu cat il dai jos mai rar cu atat creste mai greu. daca e mare puful nai ce faci il dai jos