| anonim_4396 a întrebat:

Batoanele din susan ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nici un aliment nu ingrasa daca nu treci de nivelul tau caloric zilnic.

6 răspunsuri:
| CoraPersefone a răspuns:

Consumate in exces, da. uita-te pe ambalaj, acolo scrie aportul caloric al acestor batoane! in principiu, daca consumi cate un baton pe zi, nu te ingrasi, asta daca nu manaci in aceeasi zi 2 pizza si 3 portii de paste

| Anca95 a răspuns:

Eu cred ca ingrasa. Orienteaza-te spre batoanele Fitness sau Fibrobar.

| rapgirl123 a răspuns:

Uita-te la calorii. eu nu cred

| ReiVaN a răspuns:

Daca nu mananci 1000000000000 nu ingrasa:p...sunt foarte sarace in caorii...

| dmrtr a răspuns:

Nu prea ingrasa nice cele simple nici cele cu miere FUNDA?

| bonzy13 a răspuns:

Da. Susan contine foarte mult ulei vegetal. Pe langa asta, aceste batoane sunt facute de obicei cu miere. Deci, batoanele de susan au continut ridicat de calorii. happy