| Tania2006 a întrebat:

Biscuitii digestivi mcvities ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Orice ingrasa consumat in cantitate mare. Uita-te cate kcal au pe 100g si vei vedea.
Media unui adult sedentar este de 2000 kcal pe zi pentru mentinere.

| CleanHeart a răspuns:

Daca ii mananci in cantitate mica nu. happy