| iuliu1409 a întrebat:

Biscuitii tuc ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aurashyk a răspuns:

Da,contin multe chimicate care duc la igrasare pe deasupra au si multa sare, dar daca mananci regulat cate 1-2 la doua zile nu te va afecta deloc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate alimentele îngrașă dacă sunt consumate excesiv.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă îi consumi în mod excesiv, DA, îngraşă!

Toate cele bune.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Biscuitii tuc nu ingrasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acest tip de biscuiti nu ingrasa.
Te pup!

| girl00 a răspuns:

Din cate stiu eu nu. oricum eu zic ca orice ingrasa daca-l mancam in exceshee hee