| toto27019 a întrebat:

Biscuiții SenaVit acei biscuiti cu cereale integrale și merișoare sunt buni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, desigur happy

Acestea sunt ingredientele:
faina alba de grau, cereale integrale 24% (fulgi de ovaz, faina de secara, faina integrala de grau), grasimi vegetale nehidrogenate (floarea-soarelui, rapita), zahar, merisoare 6%, glucoza, agent de afanare: bicarbonat de amoniu, bicarbonat de sodiu, aroma naturala de merisoare, sare, emulsifiant: lecitina din soia, corector de aciditate: acid citric, zahar caramelizat.

1 răspuns:
| lulufunny6766 a răspuns:

Buna, mie personal mi se pare ca au gust de ****, dar ii poți încerca dacă dorești.