| Maria12352 a întrebat:

Biscuitii lafesta ingrasa?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice aliment in exces ingrasa. Depinde cate calorii au.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ingrasa.

| Ioyo a răspuns:

Eu zic ca depinde de calorii, de cat de mult mananci. Daca mananci in exces s-ar putea sa te ingrasi, mai depinde si de genetica ta

| TheRealA a răspuns:

Îngrașa dacă iei cantități mari. Mâncând cu moderație, 1-2 biscuiți (maxim) pe zi nu există riscul obezității provocate de aceștia.Doar porția spusă de mine nu face nimic, dar de la 5 în sus PE ZI pot produce probleme.