| Grigore1239 a întrebat:

Branza topita Mixtett(cutie albastra) de la Hochland e sanatoasa? Are cuburi cu smantana, ciuperci si sunca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat de sanatoasa poate fi branza topita? Chimicale.In mare parte.Cumpar,sa fiu sincer.Chiar imi place.

| mona a răspuns:

Vai...da e foarte buna[mi-ai facut pofta]

| michelia a răspuns:

E la fel de " sanatoasa" ca orice brinza topita ( care nu prea este, avind o multime de fosfati si citrati).
Orienteaza-te mai bine spre brinza proaspata, telemea sau cascaval.

| gosh0108 a răspuns (pentru michelia):

Sa nu uitam si de nitritii de sodiu...

| FastAndFurious a răspuns:

E doar gustoasa, dar sanatoasa nu e.

| Reiikó a răspuns:

Este foarte buna, dar nu este sanatoasa...

| danyshatAT a răspuns:

Normal ca e sanatoasa doar e branzahappy