| marius91000 a întrebat:

1)As dori sa va intreb daca L-Carnitina afecteaza cumva cresterea in inaltime?
2)Pentru cresterea in inaltime ce ar mai fiindicat sa fac in afara de inot si basket? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hoody a răspuns:

Pentru cresterea in inaltime trebuie sa stai agatat de o bara aproximativ 8-10 minute per ziwinking!

1 răspuns:
| SpaNu88 a răspuns:

1. Nu opreste cresterea.