| Cristy256 a întrebat:

Am 15 ani sunt baiat si am 1, 68 inaltime. Cum as mai putea creste? Toti colegii mei sunt mai inalti cu 6, 7 cm... Va rog sa imi dati niste sfaturi despre cresterea in inaltime daca stiti in afara de inot sau basket pentru ca din astea am incercat insa fara succes. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa practici : intinsul pe bara, basketul si inotul. De asemenea cere la farmacie suplimente de crestere.