| mleonte81 a întrebat:

A experimentat cineva vreodata stari psihotice sau psihoza {e una si acelasi lucru?}? Daca da, poti dealtfel sa-mi trimiti un mesaj privat cu ce informatii din experienta ta personala ai putea sa-mi oferi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Daca iti faci un cont aici, e simplu, poti vorbi cu specialisti care stiu sa te ajute.

http://psihoterapie.net/

| mleonte81 explică (pentru Xpressurself):

Nu am astfel de probleme {ironic zise el dupa ce citise despre psihoza ca de obicei nu o constientizezi}.

| Xpressurself a răspuns (pentru mleonte81):

Nu trebuie sa ai probleme ca sa vorbesti cu un psiholog, este suficienta curiozitatea si dorinta de a descoperii lucruri noi. psihiatria si psihiatrii sunt altceva.