| anonim_8413 a întrebat:

A folosit cineva Aloe vera gel juice (Polimax) pentru detoxifierea corpului? daca da a folosit la ceva? mersi anticipat!:* ( funda) :-)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Buna! eu am folosit aloe vera de pe site-ul http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/aloe-vera-bio-gel-339248 la 75 de lei merita sa incerci...
cred ca e bun pentru detoxifierea corpului pentru ca eu eram putin mai slabut adica la inaltimea de 1.75 am avut 60 kg si dupa ce l-am luat am mai pus putin in greutate am ajuns la o greutate mai normala acum am 64 kg si mai vreau sa mai pun sa ajung la 68-70 kg sa fiu si eu catre greutatea normala, normalizeaza metabolismul, la mine a avut rezultate.bafta

| jeff93 a răspuns:

Daca doresti informatii despre gelul de aloe vera de la Forever contacteaza-ma la emailul "dgeorge1993@gmail.com"