| patty32 a întrebat:

A folosit cineva Capsula de slabit?:X
In cat timp a slabit, cate kg?happy
Nu`mi spuneti ca nu e bine sa iau, ca`s reactii adverse etc.
mi-a fost recomandat de un nutritionistwinking
Deci?:X
Fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| diana_1454 a răspuns:

Am luat eu love struck
sunt ft multumita de ea
am slabit 10 kg intr-o lunabatting eyelashes
ti`o recomandwinking
love struck
succes >big grin

5 răspunsuri:
| patty32 explică:

NU aia chinezeascahappy

| patty32 explică:

Crysycriss, dar tie nu ti-au taiat pofta de mancare?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez dar, eu iau deja de o luna, Capsula de slabit de la Apfarm (naturala) si nici macar un gram nu am dat jos. Oricum succes! Depinde de organism, de fapt de mai multi factori.Chiar si hormonali.(dereglari hormonale), ma refer la glanda de ingrasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa ma tii la curent, te rog! Vreau sa cred ca nu-s doar iluzii aceste pastile.Inca o data, succes maxim!

| jocelyn_6227 a răspuns:

Capsula de slabit? aia chinezeasca? ce nutritionist ti-a recomandat asta, ca nutritionista mea mi-a interzis sa o folosesc pentru ca nu numai ca ma imbolnavesc de la ea, dar ma si ingras dublu dupa ce nu o mai folosesc. ia intreaba doctorul, nu cumva face experiment pe tine? sa nu cumva sa o iei, am o cunostiinta care face dializa din cauza acestei capsule.
anyway, daca vrei sa faci un infarct in mijlocul strazii, sau sa ajungi la dializa, sau sa te faci dubla, o recomand.
de slabit, cam 2-3 kg intr-o luna. cam la fel poti sa dai jos si daca ai o dieta alimentara corecta si faci putina miscare.