| MariaFlorina99 a întrebat:

A folosit cineva pentru a slabi Black latte? Cum actioneaza? De cate plicuri e nevoie? Daca doriti sa atasati si poze inainte si dupa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Contin carbune activ care cica promite sa accelereze metabolismul, dar este absurd, carbunele nu se absoarbe in in sange, se elimina in scaun, nu cumpara suplimente de pe internet.

eu folosesc de o saptamana regenon de la farmacie si sunt destul de multumit, reduce aproape complet pofta de mancare si uit sa mananc; dar iti trebuie reteta de la medic sau poate gasesti o farmacista care da si fara. (se poate cumpara si de pe net, dar este foarte scump fata de pretul din farmacie si risti sa gasesti fake-uri).

| Lina1993 a răspuns:

Daca pastilele si pliculetele pentru slabit ar da rezultate, nimeni nu ar mai da bani si nu ar mai depune efort la sala. Da, chestiile astea "miraculoase" au efect dar numai daca faci sport pe langa si ai o alimentatie de dieta. Ele doar "ajuta" procesul. Altfel, e ca si cum ai avea o rana infectata si tu ai vrea s-o tratezi cu vitamina C. Mai pe scurt, sunt degeaba

| MariaJust a răspuns:

Aceeasi poveste ca la toate pastilele si suplimentele de slabit de pe piata. Li se face multa reclama, promisiuni cat cuprinde dar nimeni, niciodata, nu specifica elementele de care trebuie sa tii cont ca sa slabesti. Uite aici un articol bun cu pareri despre Black Latte https://alecia.ro/black-latte-pareri-forum-pret-romania/ iar cateva sfaturi personale:

1. Orice supliment folosesti, gandeste-te la dieta. Daca nu tii o dieta, nu slabesti cu nimic. Nici cu Black Latte, nici cu Chocolate Slim nici cu alte suplimente de acest gen.

2. Rezultatele promise / afisate pe siteurile care vand produsele astea, sunt tot timpul menite sa te induca in eroare. Poate anumite persoane chiar au slabit 5 - 10 kilograme, insa cu siguranta "s-a omis" a se spune informatiile despre diete, antrenamente etc.

| Melekayse21 a răspuns:

Nu sunt bune