| alessia a întrebat:

Ati folosit relax & tone? a dat rezultate?happy

5 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,da,eu am, si in primul rand ma simt bine, de la masajul ce il face.plus pila care e foarte bunahappy

| Ralluca25 a răspuns:

Bună. Eu nu-l folosesc verisoara mea insa il foloseste si da dă rezultate bune si se vad. E destul de bun relax & tone. happy

| addha a răspuns:

Eu nu ti-l recomandwinking...l-am cumparat cadou pentru sora mea si il foloseste de 2 x pe zi ( e obsedata sa scape de celulita ca e putin `plina`) dar nici un rezultat...il foloseste cam de 3 luni de zile. Nu vad o diferenta intre el si cremele anticelulitice, kilogramele in plus sunt tot acolo la locul lor! Parerea mea e ca nu se meritahappy

| Catheryne a răspuns:

Am si eu relax & tone. L-am folosit cateva luni. Cu siguranta ca nu ajuta la slabit, dar impreuna cu creme pentru slabit reduce celulita si da un aspect mai placut al pielii, in sensul ca este mai ferma si mai fina, iar masajul cu acest aparat este foarte placut si relaxant happy. In speranta ca ti-am putut fi de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit...probabil ajuta putinbig grin.Dar eu stiu ca relax & tone pot sa-l foloseasca numai persoanele peste 18 ani. Asa arata la Tv ...la teleshoping laughing thinking