| annamaria04 a întrebat:

A folosit cineva tinctura din mladita de zmeur? As dori mai multe detalii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La cei 21 de anişori pe care-i ai, ar fi fost IDEAL să ne spui cam ce doreşti "să tratezi" cu "tinctura din mladita de zmeur" :)

NU ai dat detalii : vârsta, ce probleme menstruale ai, când ai avut PRIMA menstruaţie/menarha, dacă eşti în PRIMUL an de ciclu menstrual, datele ciclului menstrual pe cel puţin ultimele 6 luni, dacă au mai fost întârzieri ( în trecut ), dacă ai fost la ginecolog pentru astfel de dereglări, un eventual diagnostic, eventuale tratamente, dacă ţi-ai început recent viaţa sexuală, dacă ai făcut sex neprotejat, dacă/când/cum ai făcut test de sarcină, etc.

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-problema/

Toate cele bune!

| emilitalia a răspuns:

Nu stiu daca eu sunt in masura sa caut detalii despre aceasta tinctura dar poti sa citesti aici mai multe despre ea. http://www.postamedicala.ro/......l-la-femei