| anonima1995 a întrebat:

TPU! Am auzit ca lotiunea cu tinctura de ardei iuti care sa gaseste la plafar este buna pentru a nu mai cadea parul si ajuta la cresterea mai rapida a acestuia. Este adevarat? V-as ruga in special pe care ati folosit-o sa imi dati mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Am auzit si eu de asta si am incercat. intr`adevar nu mai cade parul dar nu creste. am aplicat aceasta lotiune pe my hair acum o luna si de atunci nu mi-a cazut parul, da nu a crescut deloc.