Întrebare recomandată | acnee95 a întrebat:

a incercat cineva autovaccinul de la Cantacuzino pentru acnee?happy Daca da, a avut efect? si la jumatatea tratamentului e posibil sa apara mai multe cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

La creme e posibil sa-ti apara mai multe cosuri, vaccinul este mai bun. Dar pentru acnee exista tratamente mai bune, cu laser de exemplu. Si probabil ca oricum o sa ai nevoie si de un vaccin.

| acnee95 explică (pentru Lawliet14):

Fac acum un autovaccin..si am de facut 20. am facut 9..si vad ca acum au inceput sa imi apara multe..si auzisesem ca e posibil la jumatatea tratamentului sa apara.

1 răspuns: