| AnaMaria00000123 a întrebat:

Hey, cine a facut autovaccinul pentru acnee la institutu cantacuzino? ce efect a avut?sad

6 răspunsuri:
| HaHalera a răspuns:

Eu l-am facut
Îti recomand sa nu ti-l faci, daca îl vei face sa nu mai iesi afara din casa sau sa te mai uiti in oglinda.O sa iti apara milioane de cosuri si puncte negre.Te-am avertizat doar!

| AnaMaria00000123 explică (pentru HaHalera):

L`am facut doar o data.am terminat luna trecuta ...nu mi s `a agravat acneea dar nici nu vad rezultatestraight face. thnx oricum

| HaHalera a răspuns (pentru AnaMaria00000123):

Eu sunt plina de cosuri! Nu mai scap de ele!

| AnaMaria00000123 explică (pentru HaHalera):

Am inteles ca trebuie` facut de 2 ori, o sa ma incerc. De cate ori l`ai facut?

| HaHalera a răspuns (pentru AnaMaria00000123):

De 3 ori X-(

| acnee95 a răspuns:

Hei.si eu am facut autovaccinul si am avut rezultate uimitoare. piele de bebelus. dar dupa 9 luni mi-au aparut iarsad