| Emanulusa a întrebat:

A încercat cineva cura de slăbit cu hrean miere și lămâie? Da rezultate? Sau face mai rău căci am auzit păreri pro și contra. Voi ce spuneți??

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e o cura de slabire, este o metoda de a-ti imbolnavi stomacul, in asa fel incat sa nu poti manca si sa nu asimilezi ce mananci, in speranta ca dupa aceea stomacul se va vindeca de la sine. Nu o recomanda nici un medic, numai niste oameni fara pic de studii (dupa cum scriu poti crede ca unii nu au terminat nici 8 clase). NU stiu pe nimeni suficient de nebun sa o fi aplicat. Banuiesc ca daca se gasesc prosti care sa se supuna la asa ceva, cei mai multi ajung la spital foarte repede. Or exista si 2-3 norocosi care se imbolnavesc usor si trecator, dar ma indoiesc ca sunt multi

| Adry05 a răspuns:

Slabiti mai fratilor sanatos cu alimentatie ok si sport.

| francut a răspuns:

Nu exista asa ceva.