| Cozyy a întrebat:

Buna
A incercat cineva ecofit sau slim&fit?
Nu vreau raspunsuri de genu fa sport sau altceva ca fac deja si tin si dieta si nimic. dei vreau raspuns la subiect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Cum naiba sa nu dea rezultate daca faci sport si ti diete? Pai fa draga sport ca lumea, nu 10 minute pe zi. Si tine dieta ca lumea. Decat sa bagi medicamente sau ce-s alea in tine, mai bine ramai grasa.

| Marius1985 a răspuns:

Salut! Nu pot s nu spun si eu sa faci sport! Dar, strict la intrebararea ta, eu am incercat slim& fit si a fost zero. Si asta alaturi de sport.
Ce mi-a mers mai bine, si m-am simtit si mai energic ca sa ma motiveze sa fac sport a fost UltraSlim: http://track.ultra-slim.ro/product/Ultra-Slim/?pid=121&uid=1419
Dar incearca sa faci si sport, ca sa slabesti sanatos si sa te simti si bine.

| abcdef123123123 a răspuns:

Incearca EcoSlim te-ar ajuta mai mult dar +dieta si sport