| GothicTiamat a întrebat:

A incercat cineva pastilele de slabit Clarinol? Nu vreau raspunsuri de genul "sport" si "dieta" vreau doar sa stiu daca au efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Au efect doar sa iti slabeasca masa musculara.Nu te pun sa tii dieta, ca se intampla tot acelasi lucru. Trebuie sa faci SPORT obligatoriu, altfel nu scapiwinking

| Snapels a răspuns:

Cardio,mult cardio 1 ora pe zi si intr-o luna vei slabi 5 kg sigur, daca nu mai mult. Cardio = Alergat, Bicicleta.

| GothicTiamat explică (pentru Snapels):

Ce intreb eu si ce raspund altii big grin Mersi oricum ca ai raspuns dar aia stiam si eu prin sport eu voiam doar sa dau jos in jur de 2 kg... si nu voiam sa ma agit prea mult

| Snapels a răspuns (pentru GothicTiamat):

Pastilele nu au 100% efect si poate afectezi altceva cu ele, de slabit sigur te pot ajuta, insa nu le recomand! Daca vrei sa iti treaca lenea si sa faci sport cumpara-ti JACK3D praf il bei cu 30 min inainte, sa vezi ce chef de alergat os a ai laughing

| GothicTiamat explică (pentru Snapels):

Nu e vorba de lene neaparat dar e frig afara si sa alerg nu pot ca as raci imediat, pana la sala e drum lung si sincera sa fiu la mine in cartier bate un vant ca nu pot nici la magazin sa ma duc ca ma ia pe sus laughing