| anonim_4396 a întrebat:

Buna,a luat cineva pastilele Stresclin si Dormolin forte? Da dependenta? Dupa ce ati terminat tratamentul ati simtit nevoia sa mai luati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Dupa denumiri trebuie sa fie ceva pentru stres si somn; spun bine? Daca DA, de ce le iei? Gandeste-te: pe viitor ce mai iei, cand realmente vei avea mult mai mult stres. Cu timpul, tabletele de somn si relaxare produc dependenta si trebuie luate mereu. Ma gandesc ca esti tanara; chiar nu ai putere sa trece peste toate greutatile? Ai incercat si rugaciunile? Eu zic ca esti perfecta; mai ai nevoie de ceva? Mult noroc!