Întrebare recomandată | mikel29 a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele Dormolin Forte? am inceput sa iau de 2 zile pentru ca aveam de cateva zile insomnii (nu reuseam sa adorm). Acum adorm putin mai greu fata de cum adormeam inainte de perioada insomniilor insa ma intereseaza ce efecte secundare ar avea accest medicament dormolin! mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DraudeS a răspuns:

Este bine ca este un medicament naturist. Efecte secundare ale medicamentelor bazate pe plante in general sunt aceleasi, aici ar putea fi: Varsaturi sau deranjari stomacale in cazul supradozelor.

Sanatate!