| Alexandrutza23 a întrebat:

Acum 2 luni mi-am făcut o gaura in ureche iar acum 3-4 zile a început să mă doară foarte tare. Azi mi-am scos cercelul medicinal și am dezinfectat gaura și am dat cu crema de galbenele dar a început să îmi curgă sange. Ce as putea sa fac? Pot sa pun înapoi cercelul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Poate o mica infectie. spala zona cu ceai de musețel 3-4 zile si pune-ti cercelu! Bafta

| Alexandrutza23 explică (pentru AnOnImuSS1):

Asa am sa fac, multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lasă o zi să se vindece zona și după aia pune cercelul înapoi.