| Alinaalian1234 a întrebat:

Acum 4 luni m-am vopsit bruneta, iar acum mi-a crescut parul si nu mai vreau sa ma vopsesc. Cum as putea sa imi recapat culoarea naturala, prin remedii naturiste?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

N-ai ce să-i faci. Vopseşte-te în culoarea ta naturală şi aşa o să-ţi crească părul şi n-o să se vadă diferenţa. La fiecare 2-3 luni tunde-ţi vârfurile.

| BellaKiოNana a răspuns:

Pai lasa-l sa mai creasca si pe cel vopsit cu timpul il vei taia...altfel nu stiu daca e posibil big grin

| Nayuky a răspuns:

Pai vopseste iar dar de data asta fa-ti culoarea ta naturala, astfel cand o sa iti creasca parul nu o sa se observe, si dupa ce iti creste festul de lung. taie partea care e vopsita

| bogdi504 a răspuns:

Nu mai merge laughing tot ce poti sa faci e sa te vopsesti din nou sau sa te tunzi pe chelie si sa astepti sa-ti creasca parul la loc cu culoarea naturala...altcv n-ai cum. poti sa incerci sa-ti bagi parul in clor sau in acid sau cv in genu dar asa iti faci rau singura laughing si s-ar putea sa ti se si arda laughingrolling on the floor