| Rianna678 a întrebat:

Buna,acum cateva minute am mancat niste cereale cu lapte si simt pe partea stanga la gat jos ca mi-a ramas cereale si am mancat dupa o banana si niste paine si tot nu mi s-a dus, am baut si apa am si tusit, nu stiu ce sa mai fac, are cineva cateva sfaturi sau daca a mai patit cineva sa imi spuna ce as putea face ca sa se duca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"partea stanga la gat jos ca mi-a ramas cereale...ce as putea face ca sa se duca?"

e o problemă extrem de complexă! A fost și un studiu pe cca una mie pagini pe tema asta. Dar tu, mai bea niște apă