| Monykafrumusika a întrebat:

Buna!
Acum cateva zile mi-a venit ciclul si n-am avut nici o durere chiar nici una!
Insa de obicei ma durea destul de tare burtinca cand imi venea menstruatia ......mam mirat cand nu am avut nici o durere am spus e mai bine asa!
Si a treia zi mi-am facut baie si menstruatia s-a oprit au trecut vreo daoua zile si acum mi-a venit iar mi-am pus un tampon ceva obisnuit nimic deosebit!
Dar dupa 20 /30 de minute adica chiar acum!
Ma doare foarte foarte rau burta e normal?
E ceva grav sau e ceva normal?
Ajutorrrr
Sper sa ma ajutati sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BebeNicole a răspuns:

Nu e ceva grav. e cat se poate de normal.nu tot timpul vei avea dureri dar tot timpul cand faci baie menstruatia se opreste pentru cateva ore sau o zi, la tine 2 zile. nu e nimic grav stai linistita!