| gabriel10 a întrebat:

Acum de ceva zile am dormit pe bratul drept si de atunci ma doare rau mana, nu pot face niste extensia completa si nici flexia pentru ca apare o durere insuportabila. Durerea e exact dupa cot in spate si e in tendoane sau articulati. Ce sa fac sa treaca? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

Foloseste bengay ar trebui sa treaca.
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=799

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai misti bratul cel putin 3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Consulta-ti antrenorul.
2. Ai nevoie de suplimente alimentare, pentru ca fiind sportiv suprasoliciti organismul si cred, ca noi toti de altfel, te alimentezi cu ce e pe piata si asimilarea de nutrienti este ori insuficienta ori ineficienta. recomand cu incredere : omega 3 din surse naturale de peste oceanic de mare adancime si polivitamine din surse organice, asa cum ti-am mai spus eu din experienta personala numai la Nutrilite ( Amway) am gasit ceva bun si garantat ( au aproape 75 ani de experienta pe piata).
3. foloseste ketonal gel.

| England_Motorhead_1985 a răspuns:

Poti gasi intreaga gama NUTRILITE aici: http://www.premiumvitae.com/category/nutritie/