| anonimus00000 a întrebat:

De cateva zile simt o durere in piept in partea stanga deasupra sanului, mai spre umar decat spre mijloc. Nu este o durere insuportabila, doar deranjanta, ma doare mai tare cand apas intr-un anumit punct sau cand trag aer adanc in piept ori tusesc. Durerea iradiaza foarte putin si doar cateodata in spate si spre mana stanga. Ce as putea avea? Mentionez ca am 20 de ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin183M a răspuns:

Si eu am avut problema asta m-am dus la doctor mi-a luat tensiune si mi-a dat niste pastile care contine calciu fier etc si nu am ami avut treaba te saftuiesc sa te duci la doctorul de familie! O zi buna!

| dante94 a răspuns:

In primul nu stiu daca esti fata sau baiat. Totusi indiferent ce esti ar trebui sa mergi la un doctor cardiolog