| anonim_4396 a întrebat:

Buna acum o luna o persoana mi-a bagat din greseala creionul in ochi si a ramas o urma am fost la oftalmolog si mi-a spus ca mi-a ramas varful mic de la creion si ca poate sa il scoata prin un fel de operatie stiti cumva cum se face aceasta operatie sau ce ar putea sa imi faca vreau pareri va rog seriozitate ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai cred ca prin operatzie doar vor reushi sa scoata varful creionului din ochiul tau, nu cred ca va fi foarte dureroasa, fi curajoasa si gandeshtete doar ca dupa operatzie totul va fi ca inainte:*:*:*:*:*:*
Mult noroc:*:*

1 răspuns:
| TedMosby a răspuns:

Banuiesc ca te doare ingrozitor, nu-i asa? sad