| anonim_4396 a întrebat:

Buna,acum o ora am adormit si cand m-am sculat si am vrut sa ma ridic. Deodata a inceput sa ma doara ingrozitor piciorul si nu puteam sa mai suport. Aceasta durere o simt in zona gambei si nici nu stiu cum sa o mai descriu, ma doare rau de tot doar piciorul drept si nu pot calca pe el.Ce sa fac urgent, in afara de un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Probabil ai un cârcel. Masaj.