| UIV27 a întrebat:

acum 1 luna aveam pe un testicul in partea de jos inspre spate o biluta mica si tare. abia se simtea. Dupa 2 zile a disparut de acolo. acuma a aparut sus inspre spate.are aceeasi forma.ma doare putin testiculul.am 14 ani.mi-e frica de cancer.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este cancer dar poate fi o infectie. Mergi urgent la medic.