| Ameliedream a întrebat:

ajutati-ma problema mea este:am un metru si saizeci si cinci si sase.nu stiu exact.si am saizeci si cinci de kg. vreau sa salbesc si doresc sa am cat mai multe variante diete nu-mi permit sa tin pentru ca am un program foarte incarcat si de obicei mananc seara cand ajung acasa deci tipica dieta cu "nu manca dupa ora sase"nu prea o pot tine.nici pe cea cu luni carne de pui marti peste etc e aiurea ca eu nu-mi pot gati deci mananc ce este tratamente nu vreau sa iau. sport nu am timp. daca ar mai fi si altceva? va rog ajutati-ma ofer funa si... o recunoastere eternawinkingmultumesc anticipat daca m-ati putea ajuta mi-ati schimba viata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PandaisHere a răspuns:

Daca mananci numai seara incearca ceva de genul 100 g branza de vaci.o salata, legume fierte, un ou fiert...

| qweer a răspuns:

Pai nu stiu ori iti faci timp pentru a face sport happy ori incerci niste tampenii din astea` de pastile sad