| Hasss a întrebat:

Buna all am si eu o problema cu ochii de ce cand clipesc vad in ceata si daca ma frec la ochi sau daca imi lacrimeaza ochii vad clar inainte nu trebuia sa ma frec la ochi sau sa-mi lacrimeze ochi ca sa vad clar? imi trebuie picaturi ceva sa scap de asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Consulta un oftalmolog

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca ai nevoie de ochelari. Ai probleme de focalizare. Trebuie sa te vada un oftalmolog.

| kissmypixles a răspuns:

Ar trebui sa te duci la ofatlmolog ei vor sti mai multe decat noitongue