| anonim_4396 a întrebat:

Am 1, 70, 13 ani si 54 de kg.Vi se pare ca sunt slab? Cat trebuie sa ma ingras? Niste sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CGAlexandra a răspuns:

La 13 ani esti destul de inalt.la 1,70 ar trebui sa ai 60 de kghappydeci ar mai trebui sa pui pe tine cateva kgbatting eyelashesfundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| silviu08 a răspuns:

Lasa asa
decat gras mai bine slab
crede-ma

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pune si tu pana la 60

| Pufos8 a răspuns:

Ar trebuii sa ai cam 60 kg tinand cont de inaltimea ta.

| Tatarusanu a răspuns:

1,70 65 kg ar trebui sa fie

| קคקยรђเςค a răspuns:

Eu am 13 si 1, 70 si 47 de kg...si asa sunt multe prietene de ale mele.asa ca e normal