| Lucianescu a întrebat:

Sunt foarte slab si m-am decis sa ma ingras cu cateva kg.Imi puteti da sfaturi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca dulciuri, nu manca grasimi, nu manca de la fastfood si nu bea dulciuri. Incearca sa te ingrasi sanatos, nu din grasimi. Mananca mancare gatita si incearca sa-ti maresti portia treptat sau sa mananci putin si des. Nu incerca sa te indopi dintr-o data pentru ca tesutul poate sa cedeze si sa apara vergeturi.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Off off off, ce viata cruda si nemiloasa.
Sa slabesti repede nu se poate, sa te ingrasi repede nu se poate.
Nu e corect, deloc.
"Huoo, hai chelnere cu shawormele alea cu de toate odata ca vreau sa ma ingras."

| Iwannabesmart a răspuns:

Mananca mai mult.Bea sucuri ( dar nu in exces), mananca dulciuri.Desigur, si mancare.