| anto05 a întrebat:

Am 11 ani si de ceva timp am o scurgere vaginala putin maronie. Tin sa precizez ca este foarte putin. Pe chilot. Si uneori am o secretie alba in zona intima.
E putin groasa.
Am citit pe net ca cea alba e normala.

Sunt normale? rog seriozitate. Vreau raspunsuri detaliate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

S-ar putea sa-ti vina menstruatia. Nu te speria. Asa este, cea alba e normala.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Iti vine ciclul. Pregateste-te.