| zizo a întrebat:

Buna,am 13 ani jumate si 1, 57 inaltime si mi se pare ca sunt cam scund pentru varsta mea,majoritatea celor din scoala sunt mai mari ca mine, au in jur de 1, 75-1,85 si ma simt cam prost ca sunt asa mic desi parinti nu sunt inalti i,mama are 1, 58 si tatal meu 1, 70 oare o sa cresc macar intre 1, 70 si 1, 75? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GoldCobra a răspuns:

O sa cresti nu-ti face grij mai ai timp

| Karin4k a răspuns:

O sa cresti....si eu am 13 ani jumate si nu sunt prea inalta,, dar ma starui sa fac ceva miscari pentru ca sa ma inalt.

| BellaKiოNana a răspuns:

Ai sa cresti si normal, pina la 18 ani ai sa cresti si tu, stai fara grija de abia ai 13 ani laughing ai sa te incepi a inalta si ai sa te miri singur de tine happy

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Ai doar 13 ani, mai ai mult timp sa cresti!
O dupa masa frumoasa! kiss